Oferta

 

Prezentacja Systemu CLAPS:

Zachęcamy zainteresowane firmy do umówienia prezentacji systemu, jest ona całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca do zakupu, dostosowana do czasu pracy pracowników w firmie.

Z kilku powodów najkorzystniej jest przeprowadzić prezentację w siedzibie Państwa firmy:

  • możliwość zaproszenia na prezentację osób zajmujących się w firmie poszczególnymi działami np księgowość, kadry/płace, czy koordynatorów. Prezentacja porusza różne zagadnienia pracy firmy w związku z tym nie przez cały czas trwania prezentacji będzie konieczna obecność całego zespołu.
  • w trakcie prowadzonej prezentacji wskutek pozyskanych informacji można poprosić o dołączenie do grupy dodatkowych specjalistów,
  • obecność właściciela lub przedstawiciela zarządu, osoby decydującej o inwestycjach w firmie i w pierwszej kolejności zainteresowanej oszczędnościami i bezpieczeństwem, jest niezwykle ważna.


Prezentacja systemu zajmuje około godziny, niemniej z naszych doświadczeń wynika, iż spotkanie przedłuża się do około dwóch godzin, co jest skutkiem dużego zainteresowania jakie wzbudza oprogramowanie CLAPS.

Z wszystkich prezentacji jakie przeprowadziliśmy mamy 100% zadowolonych klientów.

 
Studium wykonalności:

W ramach studium wykonalności możemy na Państwa życzenie zweryfikować możliwość integracji programów (księgowy, kadrowo/płacowy i innych np branżowych) z systemem CLAPS. Istnieje na rynku wiele programów z  którymi relatywnie łatwo się zintegrować do takich należy np. oprogramowanie CDN Optima firmy Comarch.

 
Sprzedaż systemu CLAPS:

W momencie decyzji o zakupie systemu, zawieramy z Państwem umowy na zakup oraz wdrożenie oprogramowania. Umowy gwarantują Państwu ochronę danych, pełne bezpieczeństwo w użytkowaniu systemu CLAPS oraz terminowe wdrożenie.
 


Wdrożenie systemu CLAPS:

Wdrożenie prowadzone jest w oparciu o harmonogram, który ściśle wytycza zakres prac z podziałem na strony procesu wdrożeniowego. Ważnym elementem wdrożenia są szkolenia dla osób które będą pracowały z systemem CLAPS. Mając już spore doświadczenie w procesie szkolenia i wdrożenia sugerujemy wyznaczenie jednego lidera projektu. W zależności od czynników obiektywnych wdrożenie trwa około trzech miesięcy.
 

Asysta techniczna:

W ramach asysty oferujemy aktualizacje systemu CLAPS, pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów oraz wsparcie w budowaniu zestawień i analiz w zależności od rozwijających się potrzeb klienta.

 
Projektowanie i wykonawstwo systemów informatycznych dla przedsiębiorstw.


Analiza wykorzystania systemów informatycznych w przedsiębiorstwie.


Doradztwo w zakresie redukcji kosztów procesów produkcyjnych oraz usługowych.


Wdrażanie, uruchamianie systemów informatycznych.


Kompleksowa obsługa informatyczna przedsiębiorstw.


Doradztwo i dobór rozwiązań informatycznych do realizacji wyznaczonych celów w firmie.


Szkolenia dla pracowników administracji oraz produkcji w zakresie obsługi sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.


Doradztwo przy zakupie sprzętu komputerowego


Konfiguracja serwera